הוראה אוטומטית.

על מה מדברים:

כמו המינוי השנתי לחדר הכושר שנוצל פעמיים בקושי או זמן האיכות ששריינו ביומן והתמלא בפגישות, ההשקעה בשוק ההון דורשת זמן ואנרגיות שלא תמיד יש לנו. אנחנו מבינים את החשיבות של השקעה כזו, חלקנו אף שמע על מונחים חשובים כמו 'ריבית דריבית' ו-'קרן גידור', אך לא תמיד נוכל להקדיש את הזמן והאנרגיות הדרושים בדיוק בשביל זה המצאנו עבורכם את ההוראה האוטומטית – מועד קבוע בו תתבצע עבורכם השקעה שהגדרתם מראש, וממש לא נעלב שתבלו את הזמן הזה בלעדינו…

עם השקעה אוטומטית תוכלו להשיג את היעדים שקבעתם לעצמכם, במינימום מאמץ ומקסימום השקעה (וזה בטח יותר קל מחדר כושר…) אז פרגנו לעצמכם את כל הטוב הזה:

"הגדר ושכח" – השקעה בתדירות קבועה מגדילה את החיסכון ומאפשרת למערכת לעבוד בשבילכם

מעקב מלא אחרי הביצוע, ואפשרות לשנות בכל רגע נתון

השקעה בקרנות נאמנות יכולה להתאים לכל מטרה עתידית, ובכל רמות החשיפה והתשואה - כמו שהחלטתם, כמה שהחלטתם.

אז מה עושים כדי לא לפספס את כל הטוב שיש לקרנות נאמנות להציע? מעבירים לאוטומט.

פשוט נכנסים ל- fair, בוחרים קרן נאמנות, מגדירים סכום, מסמנים בצ'קבוקס הוראת רכישה אוטומטית, קובעים תדירות וזהו. מעכשיו המערכת עובדת בשבילכם. הוראות הרכישה ישלחו באופן אוטומטי ואתם תקבלו עדכון. 

תדירות קבועה מגדילה את החיסכון
"שגר ושכח" מינימום מאמץ
אתם בוחרים את אפיק ההשקעה שמתאים לכם

לדוגמא, באמצעות הגדרה חד פעמית אתם יכולים ליהנות מתכנית חיסכון כמו של פעם, רק בהבדל משמעותי – אתם משקיעים בקרן כספית עם תנאים שלא תקבלו לרוב בחיסכון בנקאי…

בשורה התחתונה, השקעה כזו מתאימה למי שרוצה להנות תכנית חיסכון נוחה אבל לא מעוניין לבדוק את מצב השוק כל שני וחמישי ולקבל החלטות כל פעם מחדש, אלא להשקיע סכומים קטנים בצורה רציפה.

יש לכם חמש
דקות פנויות?

פתחו חשבון עם פייר והשקיעו בעצמם עוד היום.

לא המצאנו את השיטה. תוכניות השקעה אוטומטיות פופולריות כבר שנים ברחבי העולם, כשאת הבוסט נתנו חברות הפינטק. ב-2021 נוהלו מעל טריליון דולר (!) באמצעות קרנות נאמנות בארה"ב באופן אוטומטי, דרך מעסיקים שפתחו לעובדים תכניות פרישה או באופן ישיר על ידי לקוחות קצה.

כחברת פינטק פורצת דרך, חשוב לנו שתכירו את שיטת המסחר האוטומטית ואת הפיצ'ר שפיתחנו, במטרה להפוך את עולם ההשקעות לנגיש עוד יותר.

איך מצטרפים?

בקלות! בתוך האפליקציה או באתר האישי בוחרים באפשרות של "רכישה אוטומטית" ומבצעים הגדרה של ההוראה המבוקשת.

*הקרן המוצגת מופיעה כדוגמא בלבד

הצטרפתי. מה עכשיו?

השירות מתחיל לעבוד והמערכת תרכוש את הקרן שביקשת ללא מאמץ נוסף

חשוב לנו לשמור אותך מעודכן ולכן במידה והקרן לא זמינה מסיבה כלשהי לרכישה תישלח אליך הודעה

אפשר לבדוק את האחזקות בכל זמן באפליקציה, וגם את ההוראות שממתינות לביצוע

האמור באתר זה אינו מהווה ייעוץ השקעות או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. אין לראות באמור לעיל התחייבות להשגת תשואה כלשהי. פייר עשויה להיות זכאית להכנסה כתוצאה מרכישת קרנות נאמנות באמצעותה.  

אולי יעניין אותך גם

המדריך לשימוש ב-fair

על מה מדברים: מדריך למשתמשים באתר ובאפליקציית fair למסחר בקרנות נאמנות, בצורה עצמאית ובקלות. כיצד להשתמש במגוון אפשרויות הסינון והפיצ’רים לאיתור קרן...

להמשך קריאה